File0002

Завершилася 5 ювілейна наймасштабніша екологічна акція «Зробимо Україну чистою!-2015»

14 травня відбулась підсумкова конференція наймайсштабнішої екологічної акції «Зробимо Україну чистою!-2015».

У конференції прийняли участь представники органів державної влади, благодійних фондів, громадських організацій, амбасадори проекту, та найкращі волонтери які підтримали акцію і мотивували людей зробити нашу країну чистою!

В цьому році акція проходила в форматі Всеукраїнського екологічного фестивалю, об’єднала понад 500 000 учасників прибирання та встановила рекорд на «наймасовіше прибирання», з них офіційно зареєструвалися 385 581 особи в 24 областях України. Прибирання відбулося в 342 населених пунктах та від сміття очистили 2 832 локацій. Було зібрано 1790 тонн сміття, з яких на вторинну переробку було відправлено 35%.

Команда «Зробимо Україну чистою!-2015» підвела підсумки проекту та подякували всім небайдужим за вагомий внесок у розвиток молодіжного, екологічного волонтерського руху, формування здорового способу життя серед населення, активну громадську діяльність та сприяння у проведенні Всеукраїнської екологічної акції «Let’s Do It, Ukraine!»

Відповідним дипломом за підписом Першої леді країни Марини Порошенко, Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, Міністра екології та природних ресурсів Ігоря Шевченка та Президента ГО «Let’s Do It, Ukraine!» Юлії Мархель нагородили і національно-патріотичну мережу «Ми – українці» (38.ua). Саме цей інтернет-майданчик став єдиним регіональним партнером акції у Київській області, забезпечивши волонтерів Київщини всім необхідним інвентарем, та надавши інформаційну підтримку.

«Виховати і підтримати дух патріотизму – основна ціль мережі! Саме тому 38.ua приєдналась до акції «Let’s do it, Ukraine», щоб разом навести чистоту і на вулицях України, і в серцях всіх громадян! Як і організатори наймасштабнішого прибирання країни, ми хочемо, щоб НЕБО БУЛО МИРНИМ, А УКРАЇНА – ЧИСТОЮ!», – говорить засновник мережі 38.ua Олександр Тигов.

Підбивши втішні підсумки акції, і організатори, і волонтери запевнили, що чекати цілий рік до наступної акції не будуть, адже підтримувати чистоту в країні потрібно не одноразово, а на постійній основі.