За ініціативи громадсько-політичного діяча – Олександра Тигова, в славному Дніпрі, відбулось спортивно-культурне свято – «Здорові, щасливі діти – майбутнє України!»

2 липня на жителів Дніпра чекав незабутній захід – свято спорту та культурного дозвілля. Проходило це дійство у парку культури та відпочинку ім. Т. Г. Шевченка. З девізом «Здорові, щасливі діти – майбутнє України!» жителі міста провели цікаво свій час від обіду і до самого вечора. Вихованці міського дитячого будинку №1 також були присутні на заході. А от до дітей з особливими потребами із дитбудинку, які не змогли бути присутніми на святі, організатори та зіркові співаки самі завітали в гості.

Ідеолог святкової події – Олександр Тигов, за підтрими: Федерація Самбо України та Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Програма заходу складалась з двох частин. Під час першої, з 12.00 до 17:00 год. проходив Всеукраїнський командний турнір з боротьби Самбо серед юнаків 2002-2003 років народження, де змагалися 8 команд з 8 регіонів України. Почесними гостями цієї частини свята були: Юрій Скрипаль – чемпіон світу з Самбо та президент Федерації Самбо міста Києва, а також Вадим Рогач – віце-президент Національної Федерації Самбо України. Друга ж частина заходу (18:00 – 20:00 год.) – святкова концертна програма за участі зіркових гостей – Братів Борисенко та Данила Рувінського.

Обмінюючи флаєри, діти мали змогу безкоштовно покататися на конях та поласувати морозивом. Але в Дніпрі є діти, які не змогли бути на святі – це дітки з особливими потребами з Дніпропетровського дитячого будинку-інтернат. Тому в перерві між двома частинами свята здоров’я команда Олександра Тигова разом з юним співаком – учасником пісенного конкурсу «Х-Фактор» Данилом Рувінським – вирушила в гості до цих дітей, принісши святковий настрій з собою. Всі разом поласували смачним морозивом, послухали пісні у виконанні Дані, поспілкувались та щиро, душевно і гарно провели час. «Ці діти також потребують уваги і тепла. Не дивлячись на те, що вони не можуть бути присутніми на нашому святі, ми приїхали до них і привезли свято з собою. Навідали діток з особливими потребами… Вони чудові, активні, позитивні і неймовірно щирі. Ця зустріч була дуже теплою!» – розповідає про поїздку в дитбудинок організатор заходу Олександр Тигов.

Після цього розпочалась концертна програма за участі зіркових гостей – неймовірно позитивних, талановитих, популярних музикантів, які народились і виросли в Дніпропетровську, – Братів Борисенко та зовсім юного, але прогресивного pop-rock-виконавця, учасника четвертого сезону телешоу «Х-Фактор» Данила Рувінського. Публіка від виконання просто шаленіла, адже емоції, які випромінювали зі сцени юні зірки, зашкалювали.

«Метою заходу є залучення молоді до занять з фізичної культури, популяризація спорту, відбір найсильніших учасників змагань до складу команди збірної України для участі в міжнародних змаганнях, а також культурно-розважальна програма для всіх жителів і гостей Дніпра.Молоде покоління, а зокрема діти, – це квіти нашого життя, а здорові, щасливі діти – запорука успішного майбутнього і процвітання рідної України!», – про святковий захід розповів його ініціатор, громадсько-політичний діяч, ідейний натхненник багатьох подібних благодійних і соціально значущих подій, голова правління ГО «Новий початок» та засновник патріотичної інтернет-платформи «Ми – українці» Олександр Тигов.