Сьогодні Україна святкує день Шахтаря, та день міста Донецька, які припадають на останню неділю серпня.

Петро Порошенко на своїй сторінці у фейсбуці написав: «Сьогодні відзначають День народження два чудових українських міста – Рівне і Донецьк. Рівняни святкують день рідного міста на вільній українській землі, а Донецьк, на жаль, поки залишається тимчасово окупованою територією. Ми продовжуємо боротьбу за повернення донеччан в Україну. Скоро наш прапор знову майорітиме в українському Донецьку!»

Шановні друзі! Якщо ми всі будемо пам’ятати, що Донецьк, Київ, Рівне, Ужгород – це Україна, якщо в нашій свідомості навіть думки не буде про інше, тільки тоді ми будемо Соборною державою. Це дуже важко, бо війна забирає найкращих. Але якщо не боротися, тоді можна втратити ще більше.

Українці, яки приїхали з Донецької та Луганської області, не втрачайте надії, що колись ви повернетесь на рідні вулиці, в рідні домівки. Вірте, що ви побачите рідних, встигнете побачити ще живими свої дідусів та бабусь, покажете їм своїх дітей, які народилися вже за межами рідних міст.

А поки війна триває, вас є кому підтримати. Це різні громадські організації, благодійні фонди або просто сусіди, які можуть надати необхідну вам допомогу.

Олександр Тигов, активний громадський діяч, голова правління в РУХ територіальних громад, є одним з таких меценатів. Він підтримує вимушених переселенців, а двом багатодітним сім’ям з Донбасу надав житло.

Давайте підтримувати один одного, щиро радіти та сумувати. Україна єдина! Слава України!