1 березня минулого року в нашій мережі стартував конкурс на оригінальне виконання гімну України! Таким чином, будь-яка школа країни отримала змогу виграти кошти для своїх потреб. Призовий фонд склав 200 000 грн.

Головна ціль конкурсу – відродити та підтримати дух патріотизму, сприяти у вихованні здорової української нації. Умови конкурсу були дуже прості. Для того, щоб взяти участь і поборотися за грошовий приз, потрібно було записати відеоролик будь-якого формату, де учні школи виконують головну патріотичну пісню нашої держави – гімн України. Чим оригінальнішим буде виконання і подача, тим більше шансів на перемогу.

Відеоролики конкурсанти завантажували в мережу і з цього часу починалось активне голосування.

Цілий рік учасники всеукраїнського конкурсу змагались за свої заслужені місця. І от 9 березня о 12:00 год. в залі Центрального Будинку офіцерів ЗСУ, що знаходиться по вулиці Грушевського, 30/1, відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу. На свято в національному форматі з’їхались представники з різних куточків нашої країни. У залі панувала тепла і дружня атмосфера.

Талановиті сольні вокалісти та колективи радували присутніх своїми виступами. Та головна мета, заради якої всі зібрались цього дня у Києві, – вручення нагород переможцям всеукраїнського конкурсу на виконання державного гімну України. Ведучий на сцену запрошує засновника проекту Олександра Тигова для вручення призів тим, хто посів третє місце. Отже, 3-тє місце і грошову винагороду в розмірі 20 000 грн. отримали аж чотири конкурсанти: м. Вишневе (школа №2), м. Снігурівка (ДНЗ №2), с. Оболоня (Оболонська ЗОШ) та м. Бородянка (школа №2). Друге місце у конкурсі поділили дві команди та отримали грошову винагороду у розмірі 35 000 грн. – м. Біла Церква (школа №1) та м. виконанням гімну України здивували усіх конкурсанти з Броварів. Одразу три школи об’єднали свої зусилля та вирішили позмагатись за приз. І у них це вийшло, адже беззаперечним лідером впродовж всього часу якраз і були Бровари (школи №1,2,3). Отже перше місце і грошова винагорода в розмірі 50 000 грн. відправились у місто Київської області – місто Бровари.

Олександр Тигов привітав усіх учасників, подякував за те, що трудові колективи шкіл позитивно віднеслись до такого конкурсу, підтримали його, допомогли дітям проявити свій талант та дали можливість поборотись за призи. Учасники конкурсу, які не вибороли грошовий приз, але були дуже близькі до цього, також отримали свої подарунки та дипломи.

Після нагородження фіналістів конкурсу на всіх присутніх чекав ще один гарний подарунок – концерт поп-зірки української естради Віктора Павліка. Бурхливі оплески, емоції радості та задоволення і все це у поєднанні з гарним співом – ось яка атмосфера була у Будинку офіцерів того дня. А на завершення – спільне фото усіх учасників конкурсу зі співаком та організатором даного заходу.