08В Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, в урочистій, святковій атмосфері відбулось нагородження переможців конкурсу на найбільш оригінальне виконання Гімну України «Патріотична Весна». Нагадаємо, що конкурс тривав в мережі 38.ua з 1 березня по 30 квітня 2015 року.

Мета створення мережі 38.ua – об’єднання українців, сприяння патріотичному та культурному вихованню молоді в кращих традиціях українського народу в рамках проекту «Ми-українці!». З нагоди відзначення 150-річчя від дня першого публічного виконання Гімну України та відзначення 200-річчя від дня народження автора музики Гімну Михайла Вербицького і було створено інтернет-платформу 38.ua. Особливої популярності в мережі набув всеукраїнський конкурс на найоригінальніше виконання Гімну України, до якого ще матимуть змогу долучитись школярі, дитсадівці та студенти до 10 серпня 2015 року включно. Конкурс «Патріотична Весна», який проводився для окремої аудиторії сайту – дитячих будинків сімейного типу і прийомних сімей – завершився, а , отже, настав час для найприємнішої миті – нагородження наших переможців.

За підсумками голосування на сайті 38.ua та відповідно до рішення членів журі було визначено призерів:

1 місце – дитячий будинок сімейного типу з м.Бібрка, Львівська область (ДБСТ Тетяни Натробіної)

2 місце – дитячий будинок сімейного типу родини Черноус (смт.Петропавлівка, Дніпропетровська область)

3 місце – Галинка Вакуленко, прийомна родина Лесі Равлюк (м.Тернопіль)

Церемонія нагородження відбулась в мальовничому місці: селі Гатному, Києво-Святошинського району. Святковий концерт проводила яскрава телеведуча та актриса Даша Малахова, з уст якої не сходила сяюча посмішка, гарантуючи позитивний настрій кожному гостю на заході. З вступним словом виступив засновник мережі 38.ua, член журі та ініціатор конкурсу Олександр Тигов, який висловив свою вдячність учасникам конкурсу за активне долучення до важливої справи – пропаганди духовних та культурних цінностей українського народу, до яких, безперечно, можна віднести і Гімн України.

Нагоду поділитись своїми враженнями від виступів конкурсантів мали також і Роман Корнійко (Президент альянсу «Україна без сиріт») та Тетяна Домашенко (письменниця, громадський діяч) – наші шановані члени журі. «Обирати було надзвичайно важко, – зазначив Роман Корнійко, – адже кожен конкурсант проявив неповторну оригінальність, талант та був гідний перемоги». Після офіційних виступів тих, хто приймав доленосні рішення, призерам було вручено дипломи та грошові призи. На завершення дійства юні переможці розважили гостей своїми виступами.

Загальна позитивна атмосфера свята, в якому гармонійно переплелись хвилюючі моменти та час для невимушеного спілкування, схвальні відгуки про «Патріотичну Весну» від користувачів мережі 38.ua – все це надихнуло організаторів конкурсу на якнайшвидше впровадження подібних ініціатив. Тож не забувайте відслудковувати наші нові проекти на сайті 38.ua![/fullwidth]