Війна на сході України, яка почалася ще в 2014 році, досі триває. Для того, щоб наші солдати відчували підтримку та розуміння, що їм є за кого боротися, їм треба допомагати. Забезпечення армії на державному рівні залишається недостатнім. Тому існують волонтери, які мають можливість їздити та передавати бійцям те, що їм необхідно.

Олександр Тигов, суспільно-політичний діяч, активіст та волонтер, саме один з таких людей. Він постійно особисто відвідує зону бойових дій, від початку проведення АТО спілкується з підрозділами, які знаходяться на передовій. Тигов неодноразово допомагав нашій армії: теплими речами, чоботами, пальним, бронежилетами, медикаментами, продуктами харчування та грошима для інших потреб наших хлопців.

Крім того, важливим як для волонтера, так і для солдат, які знаходяться в зоні АТО, стало живе спілкування. В 2014 році Олександр Тигов особисто відправився до Волновахи щоб особисто передати їм теплий одяг, продукти харчування, техніку та інші необхідні речі, відвідав Дебальцево, де розробили комплекс санітарно-технічного обладнання для прийому водних процедур.

Також Олександр Олександрович особисто піклується про бійців 1-го батальйону 72-ої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, які стримують ворога на лінії вогню в Авдіївці. Передав десятки потужних комплексів з відеоспостереження, артилерійських планшетів, тепловізорів, приладів нічного бачення, обладнання для пересувних амбулаторій, приладів для покращення спостереження за ворогом та підвищення точності і дальності стрільби, а також передав продукти, взуття, одяг.


Також Олександр Тигов допомагає бійцям та їх сім’ям, створив реабілітаційний центр для бійців з зони АТО в селі Бузова, допомагає воєнним госпіталям.

За вагомий особистий внесок в волонтерський рух, допомогу воїнам, учасника антитерористичної операції на сході України, активну громадянську позицію, патріотизм, відданість інтересам народу України та святу віру в перемогу Олександр Олександрович нагороджений медалями «Захіснику Вітчизни», «За жертовність і любов до України», «Покров Пресвятої Богородиці».

— Ви допомагаєте нам уже не вперше, спасибі вам велике за ваш незламний патріотичний дух і безмежне бажання підтримувати українську армію — так подякувала Олександрові громадська організація «Надійний тил», яка займається підтримкою наших бійців.

До речі, бійці, в знак подяки передали до музею «Від майдану до війни», який відкрив Олександр Тигов, кулі, осколки боєприпасів, залишки зброї та інші артефакти війни. Завдяки таким людям як Олександр Тигов, наші бійці відчувають підтримку не тільки від держави, але й від людей з тилу.