Літо пролетіло, прийшла осінь. Настав час прибирати літню одежу та приміряти осінні наряди. Але чи всі влізуть у свої джинси, юбки, плаття? Або навпаки, хтось за літо загубив всі мускули, які колись так старанно нарощував. Літо 2018 було спекотним. Робити пробіжки, ходити до тренажерної зали або займатися гімнастикою для багатьох було занадто складно.

Але осінь це пора року, яка змусить всіх взяти себе у руки. Бігати у спортивному костюмі дуже комфортно, особливо в парках або на спеціальних доріжках. Тренажерні зали є в кожному районі, бери гроші та йди. Але що таке? Чому дорослі та їх діти вечорами сидять вдома біля телевізора чи комп’ютера? Чого їм бракує?

Олександр Тигов, прихильник здорового способу життя та засновник спортивно-патріотичного комплексу «Доброволець», хоче поділитися єдиним на його думку шляхом бути здоровим:

– Вам не вистачає мотивації? Не можете побороти лінь або знаходите інші причини не займатися спортом? Але єдиний шлях бути здоровим, сильним, гнучким – це займатися спортом і працювати над собою!

Спортивно-патріотичний комплекс «Доброволець» відкритий для всіх бажаючих. Село Святопетрівське в Києво-Святошинському районі – місце, де діти та дорослі зможуть придбати здорову звичку займатися спортом. Пан Тигов є почесним президентом Федерації самбо в Україні, він знає, що здорове тіло – це насамперед воля та праця над собою.

– Для ефективного навчання потрібно багато енергії, сили, витривалості. Всі ці якості можна здобути займаючись спортом.

Йога

В «Добровольці» працюють найкращі тренери, такі як Вадим Скрипаль, Віталій Ковальчук, Максим Задворний, Євгенія Северін та інші. Хто майстер спорту, хто навіть чемпіон Європи, тому всі вони – професіонали свого діла. Вони допоможуть вам та вашим дітям обрати той вид спорту, який буде вам до смаку. Вони будуть вашими гуру та наставниками, якщо вам важко повірити в свої сили та займатися спортом.
Для дітей до 17 років всі заняття – безкоштовні, будь-то самбо, карате, бальні танці.

Бокс

Для дорослих абонемент коштує 300 гривень на місяць. Ці гроші ідуть на оплату комунальних послуг комплексу. У Вас є можливість займатися спортом професійно, або, як кажуть, просто для себе. Ви обираєте будь яку секцію або самостійно граєте в теніс, відвідуєте тренажерний зал.

Тренування в спк “Доброволець”

Популяризація здорового способу життя – це головна запорука здорового майбутнього країни. Олександр Тигов давно піклується про дітей, займається благодійністю. Люди щасливі коли вони здорові. Найкраще задоволення – це бачити щасливі посмішки! Завітайте до СПК «Доброволець» та переконайтесь, що бути здоровим та сильним це просто!