Шановні друзі, в суботу, 11 серпня, відбулася толока. В селі Гурівщина Києво-Святошинського району ми провели реконструкцію меморіалу загиблим воїнам АТО. Ця пам’ятка була встановлена у 2015 році зусиллями нашого фундатора Олександра Тигова. Сьогодні ми добре попрацювали. Оновили краску на панцернику, зібрали сміття та суху траву. «Дуже гарний вибір кольору, щоб здалека бачити», — говорить Ігор Микитенко з Боярки, який впевнений, що незламність і патріотизм — це запорука майбутньої сильної держави.

Незважаючи на спеку та вихідний, працювали як жінки, так і чоловіки. Оксана Таратіна, активістка, яка представляє Бузівську жіночу громаду, каже, що не можна бути осторонь і дуже рада, що прийшла допомогти. «Це покликання душі — допомагати своїм хлопцям і своїй країні», — каже Ірина, мати бійця АТО.
«Це дуже гарний приклад, коли люди намагаються підтримувати символи патріотизму. Це виховує майбутнє покоління», — каже Вадим Супрунов, активний громадський діяч. «Головне — зберегти нашу країну, особливо в такий важкий для країни час».

Олександр Тигов, організатор цього івенту, каже, що в майбутньому організують поряд з пам’яткою каплицю, де можна бути молитися за душі наших бійців. Для цього вже закладений фундамент. Головне, щоб люди шанобливо ставились до таких пам’яток.

Якщо ви патріоти, якщо ви любите нашу землю і наших людей — шануйте пам’ятки нашої історії. Це наше з вами життя, це наша з вами країна. Слава Україні!