Скоро День незалежності України – 24 серпня. Цей день є особливим для всієї країни. В цьому році він припадає на п’ятницю, тож ми будемо відпочивати цілих три дні поспіль. Нас чекатиме грандіозний парад у Києві, по вулиці Хрещатик та Майдану Незалежності.

Репетиції параду вже вразили багатьох журналістів. Обіцяють, що вперше в параді будуть приймати участь жінки. Відомо, що президент доручив розробити законопроект в якому буде змінено військове вітання на «Слава Україні! – Героям слава!». В цілому в параді візьмуть участь 4500 військовослужбовців і 250 одиниць техніки. На параді з нагоди Дня незалежності України можлива присутність повноважного представника президента США Дональда Трампа.

Окрім параду, на столицю чекатиме концерт гурту Океан Ельзи на стадіоні НСК Олімпійський о 20.00 вечора.

В Білій Церкві пройде парад повітряних куль. Безкоштовно можна погуляти на день незалежності в Києві на ВДНГ – там вас чекають цілий сад гамаків і гарний настрій.

Неважливо, де ви будете в цей день, головне пам’ятати – що країна в нас одна, як і мати, і батько. Шануємо, любимо і поважаємо її. Слава Україні!