Тигов Олександр Олександрович
Тигов Олександр Олександрович засновник і ідейний лідер молодіжного проекту «Ми-Майбутнє»
Голова правління ГО «Бізнес-центр «Новий початок», директор, ТОВ «Основа Буд».
Народився 31 жовтня 1971 року у місті Дніпропетровську, навчався у Міжнародному Австрійському університеті (The International University of Vienna).
Робота з молоддю завжди входить до планів Олександра, бо він добре знає, що майбутнє за молодим поколінням і важливо прививати любов до свого, національного з дитинства. Адже Олександр виховав трьох дорослих синів на принципах чесності, відкрітості та поваги до своєї землі.
Любов до України, та повага до національних цінностей Держави надихнула Олександра Олександровича на створення пісенного конкурсу в честь 150-річчя гімну України. Конкурс на найоригінальніше виконання гімну серед школярів та шкільніх колективів. Для організацїї заходу спеціально була зібрана команда молодих та професійних спеціалістів, для того щоб зробити конкурс максимально цікавим та сучасним ,щоб заохотити школярів брати у ньому участь.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до проектів.

11846552_799843976801243_5243594909320841832_n

 

7.07.2015 вiдбулася  презентація клубу “Молодіжні батальйони”, де Тигов Олександр Олександрович вiдкрив спортивно-патрiотичний комплекс для старшокласникiв Києво- Святошинського району . Дiти абсолютно безкоштовно будуть проходити виїзну початково-військову подготовку. Військовий комісар Олег Гончарук повністю підтримав наш рух.

Багато років Олександр Олександрович бере активну участь у допомозі дітям зі складною долею.
У серпні 2014 року у с. Гатне Києво-Святошинського району відбулось урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу.
У новій будівлі тепер проживає сім’я Чоботарьових – переселенців з міста Краснодон Луганської області.
1 червня 2015 року нарешті сталась подія, до якої ми готувались впродовж останнього року. В с.Гатне, Києво-Святошинського району, було відкрито дитячий будинок сімейного типу для родини Володимира та Діани Родікових.
Ініціатором та меценатом масштабного будівництва виступив Олександр Тигов, Голова правління громадської організації «Новий початок». В вересні 2014 року в с.Гатне, поряд з вже існуючим дитячим будинком сімейного типу родини Чоботарьових, почали зводити будівлю для Родікових. До речі, теперішні сусіди Родікових – Чоботарьови – отримали в подарунок від Олександра Тигова двоповерховий будинок ще в серпні 2014 року.
Отже, 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, настала жадана мить – свято вручення ключів від нового помешкання багатодітної родини. На урочистості були присутні усі ті, хто надавав допомогу та переживав за долю сім’ї Родікових: дружина Президента України Марина Порошенко, Губернатор Київської області Володимир Шандра, Перший заступник Губернатора Київської області Лев Парцхаладзе, Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, Народний депутат України Руслан Сольвар, Начальник Київської обласної служби у справах дітей Сергій Андріяш, Президент альянсу «Україна без сиріт» Роман Корнійко, Голова правління ГО «Новий початок» Олександр Тигов та багато інших почесних гостей.
У Міжнародний день захисту дітей дружина президента України Петра Порошенка Марина взяла участь в урочистостях з нагоди завершення будівництва і передачі нового двоповерхового будинку для багатодітньої родини-переселенців Родікових, в селі Гатне Києво-Святошинського р-ну Київської обл. Будинок переселенцям з Донбасу подарував Голова правління ГО “Новий початок” Олександр Тигов
Голова родини Володимир Родіков з вдячністю прийняв ключі від житла з рук Олександра Тигова і нові господарі направились до будинку, щоб зробити перші кроки в нове, щасливе життя. Яскравим завершальним акордом святкового дійства стало перерізання стрічки і схвильовані гості отримали нагоду роздивитись інтер’єр нового будинку щасливої родини.
Стати волонтером
Приєднатись до команди
Для тих, хто хоче допомогти
Партнерська программа
Ваші ідеї та пропозіції
Меценатам