Сьогодні, 15 вересня на НТК ім. В. Баннікова відбувся другий розіграш турніру з міні-футболу серед дитячих команд співробітників органів прокуратури. У змаганнях взяли участь 12 колективів із різних областей України.

До фіналу турніру пробилися команди Дніпропетровської та Київської областей. А за підсумками вирішального поєдинку золоті медалі виборола команда Київської області. Бронзові нагороди дісталися колективу з Херсонської області.

Вітали переможців та всіх учасників змагань Генеральний прокурор України Юрій Луценко, перші віце-президенти Федерації футболу України Назар Холодницький і Вадим Костюченко, перший заступник Генерального прокурора України Дмитро Сторожук, головний тренер молодіжної збірної України Олександр Головко та його асистент Василь Кардаш, а також капітан збірної України серед ветеранів Владислав Ващук. Олександр Тигов, депутат Києво-Святошинської районої ради разом з іншими почесними гостями вручили переможцям і призерам заслужені нагороди та подарунки від Федерації футболу України, а всім учасникам змагань — новенькі м’ячі.