Осінь це час змін: зміна роду занять, пріоритетів та поглядів на життя. Це час пошуку себе. Спортивно-патріотичний комплекс “Доброволець” – це місце, де ви зможете розкрити себе та потенціал ваших дітей. Тут є спортивні секції, тренажерні зали, музей,інтелектуальні заняття, кафе та навіть хостел.

СПК «Доброволець» був відкритий 17 березня 2018 року. Олександр Тигов, засновник та меценат цього закладу, голова громадської організації «Рух територіальних громад», взяв на себе відповідальність реалізувати проект, що допоможе укріпити дух української нації. Спорт, духовність та культура в одному закладі. Заняття для дітей проходять безкоштовно. Основну частину фінансових витрат на створення проекту Олександр Тигов взяв на себе.

Будівля багатофункціональна, має чотири поверхи. На перших трьох поверхах розміщені зали для занять з різних видів спорту – бійцівський (самбо, бойове самбо, дзюдо, бокс, кікбоксинг, карате), тенісний, танцювальний (фітнес, zumba, акро-йога, спортивні бальні танці), бойовий гопак, також є два тренажерних зали, які повністю укомплектовані.

В усіх залах є витяжки, тому взимку тут тепло та затишно, без зайвих неприємних запахів. Вже облаштовують масажний кабінет, який просто необхідний після занять спортом. Є душеві кімнати, де гаряча вода є постійно.

Також є простора конферанс-зала, яка ідеально підходить для масштабних заходів (семінари, тренінги, конференції, форуми), тут в подальшому проводитимуться відкриті зустрічі: громада – бізнес – влада, для обговорення важливих питань відносно регіонального розвитку, як Київщини так і країни в цілому. В найближчому майбутньому планується відкрити інтелектуальний гурток – курси «Студія фото-відео зйомки».

Окремо хочеться сказати про тренерів, для яких це не просто місце роботи, а родина.


Скрипаль Вадим Ігорович – майстер спорту «Самбо, Бойового самбо, Дзюдо» абсолютний чемпіон України, багаторазовий чемпіон Кубка Світу та Європи, старший тренер молодіжної збірної України з самбо, президент Київської обласної федерації самбо.

Ковальчук Віталій Станіславович – тренер з карате. Тренерську діяльність веде з 1995 року, має чорний пояс. Призер Світу та Європи та багаторазовий чемпіон України з карате.

Задворний Максим Володимирович – тренер з боксу. Майстер спорту України по боксу, фіналіст чемпіонату України, призер МТ класу А, учасник збірної команди України 2010-2013 рр.

Северін Євгенія Олександрівна – тренер з йога-стретчінг. Персональний тренер дитячого фітнесу, дипломований фахівець «йога для дітей дошкільного та шкільного віку».

з 1 жовтня починає працювати естрадно-циркова студія!

Діти, які хочуть займатися будь-яким видом спорту, обов’язково повинні мати довідку від лікаря!

На четвертому поверсі – хостел на 80 місць, призначений як тимчасове житло для членів громадського об’єднання, спортсменів і всіх учасників тих чи інших подій.

Хостел чистий, просторий, є телевізор, пральна машина, на кухні є все необхідне. Залишаються в хостелі іноземці, які є туристами. Обігрівається комплекс власною котельнею.

Комплекс вже має свою історію – образ 18-річного Кіборга – Сергія Табали під позивним «Сєвєр» ліг за основу пам’ятника, присвяченого усім добровольцям, його можна побачити при вході до будівлі, встановлення якого відбулося у День Незалежності 24 серпня 2016 року. Рік по тому,24 серпня 2017 року, Олександр Тигов і команда патріотів започаткували роботу музею «Від Майдану до війни».

Експозиції військової тематики з фото і картинами в форматі репортажу зберігають хронологію подій від листопада 2013-го і дотепер. Музей зібрав пам’ятні речі з часів Майдану та продовжує наповнюватися «експонатами опаленими війною».

«Ми створили музей з метою розвитку і підняття патріотичного духу у дітей та молоді. Музей вшановує загиблих під час Революції Гідності і війни на Донбасі, надає змогу відвідувачам побачити на власні очі речі з зони бойових дій, доторкнутися до історії та вшанувати Героїв»,- відмічає Олександр Тигов.

Якщо треба відпочити, або просто почекати, коли діти закінчать свої заняття, затишна атмосфера кафе “BIG FRESH BOSS” пропонує широкий асортимент фірмових чаїв, смачної кави, свіжих соків і фрешів, різновид смузі і коктейлів, в поєднанні із запашною домашньою випічкою.

Цей комплекс унікальний, багатофункціональний, патріотичний. В районі нема аналогів, бо це спортивно-патріотичний комплекс, де заняття для дітей проходять абсолютно безкоштовно. «Україна – приклад великої мужності, витривалості та духовності і ми маємо спільними зусиллями робити все заради нашого, знову ж таки – спільного добробуту», – стверджує Олександр Тигов. А наші діти – це наше майбутнє. Сюди приїжджають і з сусідніх сіл, міст та навіть з центру Києва. Батьки та їх діти дуже задоволені, тому не жалкують часу та їдуть до спортивного комплексу. «Доброволець» цілком може стати одним із центрів спортивно-культурного життя Київщини. Приходьте і ви, вас вже чекають!