Наближається шкільна пора, батьки починають думати не тільки про шкільні рюкзаки, вчителів та шкільну форму. Осінь це і початок пошуку спортивних, навчальних секцій і гуртків для дітей.

На який спорт віддати дитину? Що варто враховувати під час прийняття рішення? Напевно, ключове і найважливіше – дати дитині можливість обирати. Якщо дитині складно визначитися – розкажіть про всі види спорту, почитайте книгу чи покажіть відео, запишіться на пробне заняття й обов’язково поговоріть із тренером.

Але не всі діти мріють про спортивні секції. Особливо зараз, коли легше пограти в ігри на телефоні чи дивитися мультики весь вечір. Треба пам’ятати про те, що спортивні гуртки потрібні не тільки для того, щоб виростити чемпіона. Це, насамперед, фізичний розвиток, встановлення режиму та дисципліни, розвиток мотивації, вміння працювати в команді, впевненість у собі.

Якщо ви живете в Києво-Святошинскьому районі, спортивно-патріотичний комплекс «Доброволець» запрошує на заняття з самбо, дзюдо та боксу. Є можливість займатися безкоштовно. Приймаються діти від 4 до 16 років.